QXL.dkSøg23 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(23)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 25/2/2018 20:57 0
299,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 26/2/2018 07:04 0
399,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 26/2/2018 20:26
220,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 26/2/2018 21:58 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 26/2/2018 21:58 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 26/2/2018 21:58 0
70,- DKK
6 stk lyngby kuvertaskebaegre 6 stk. Lyngby kuvertaskebægre. 27/2/2018 14:26 0
85,- DKK
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 28/2/2018 08:48 0
399,- DKK
4 stk kuvertaskebaegre med reklametryk 4 STK. KUVERTASKEBÆGRE MED REKLAMETRYK 28/2/2018 16:28 0
50,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 28/2/2018 17:08 0
300,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 1/3/2018 08:08 0
200,- DKK
porcelaen antik japansk skaal med fine motiver porcelæn antik japansk skål med fine motiver 1/3/2018 15:00 0
260,- DKK
380,- DKK
turi kop design 60 erne tor viking TURI kop- design 60-erne-Tor Viking. 1/3/2018 22:36 0
50,- DKK
lyngby vase 12 5 cm Lyngby Vase, 12,5 cm 2/3/2018 21:43 0
450,- DKK
lyngby trekantet skaal Lyngby Trekantet skål 2/3/2018 23:58 0
150,- DKK
lyngby vase nr 140 2 93 Lyngby vase nr.140-2-93 3/3/2018 00:02 0
200,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 3/3/2018 10:26 0
100,- DKK
porcelaen PORCELÆN. 6/3/2018 17:13 0
60,- DKK
acapulco frokosttallerken Acapulco - frokosttallerken 6/3/2018 22:40 0
125,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 9/3/2018 08:30 0
145,- DKK
lyngby vase 10 cm Lyngby Vase, 10 cm. 9/3/2018 11:12 0
400,- DKK
lyngby vase med blomstermotiv 10 cm Lyngby Vase med blomstermotiv 10 cm. 9/3/2018 22:19 0
400,- DKK
lyngby vase 20 cm Lyngby vase, 20 cm 10/3/2018 14:30 0
950,- DKK

Viser: 1-23  af  23  linjer

1 |
Opdateret: 25/2/2018 08:47.