QXL.dkSøg12 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(12)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 23/4/2019 14:16 0
299,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 24/4/2019 14:08 0
200,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 24/4/2019 14:23 0
300,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 25/4/2019 20:43 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 25/4/2019 20:43 0
70,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 25/4/2019 20:44 0
180,- DKK
kasserolle blaa danild 2600 Kasserolle Blå Danild 2600 26/4/2019 15:05 0
175,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 28/4/2019 18:36 0
100,- DKK
lyngby vase 10 cm gl model Lyngby Vase 10 cm. (gl. model) 2/5/2019 21:04 0
325,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 3/5/2019 16:40 0
100,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 4/5/2019 08:38 0
550,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 6/5/2019 21:28
220,- DKK

Viser: 1-12  af  12  linjer

1 |
Opdateret: 23/4/2019 05:52.