QXL.dkSøg12 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(12)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
lyngby vase 10 cm gl model Lyngby Vase 10 cm. (gl. model) 21/2/2019 20:54 0
350,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 21/2/2019 21:02 0
600,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 22/2/2019 22:11 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 22/2/2019 22:11 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 22/2/2019 22:11 0
70,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 23/2/2019 21:40 0
200,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 25/2/2019 21:18
220,- DKK
porcelaen antik japansk skaal med fine motiver porcelæn antik japansk skål med fine motiver 26/2/2019 11:56 0
260,- DKK
380,- DKK
dale hall work porcelaen Dale Hall work porcelæn 26/2/2019 18:49 0
500,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 1/3/2019 21:24 0
100,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 3/3/2019 00:54 0
100,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 4/3/2019 07:20 0
125,- DKK

Viser: 1-12  af  12  linjer

1 |
Opdateret: 21/2/2019 02:11.