QXL.dkSøg17 søgeresultater
Kategorier
  • Lyngby porcelæn(17)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
porcelaen antik japansk skaal med fine motiver porcelæn antik japansk skål med fine motiver 21/4/2018 11:02 0
260,- DKK
380,- DKK
lyngby vase nr 140 2 93 Lyngby vase nr.140-2-93 21/4/2018 21:46 0
200,- DKK
lyngby vase med grene sort og guld Lyngby vase med grene sort og guld 22/4/2018 11:01 0
300,- DKK
lyngby vase 20 cm Lyngby vase, 20 cm 23/4/2018 06:58 0
900,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 23/4/2018 20:03 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 23/4/2018 20:03 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 23/4/2018 20:03 0
70,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 23/4/2018 20:34
220,- DKK
4 stk kuvertaskebaegre med reklametryk 4 STK. KUVERTASKEBÆGRE MED REKLAMETRYK 25/4/2018 16:36 0
50,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 25/4/2018 17:30 0
300,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 26/4/2018 14:14 0
399,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 26/4/2018 14:34 0
299,- DKK
6 stk lyngby kuvertaskebaegre 6 stk. Lyngby kuvertaskebægre. 26/4/2018 19:52 0
90,- DKK
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 27/4/2018 08:18 0
399,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 28/4/2018 19:52 0
100,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 4/5/2018 08:38 0
145,- DKK
lyngby vase med blomstermotiv 10 cm Lyngby Vase med blomstermotiv 10 cm. 4/5/2018 22:28 0
400,- DKK

Viser: 1-17  af  17  linjer

1 |
Opdateret: 21/4/2018 07:58.