QXL.dkSøg11068 søgeresultater
Kategorier
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Produkt Slut Bud Pris
godt partif fdk med en del firblokke GODT PARTIF FDK MED EN DEL FIRBLOKKE 23/6/2018 20:08 0
60,- DKK
8 juleark 1959 1966 8 JULEARK 1959-1966 23/6/2018 20:18 0
100,- DKK
3 ufoldet juleark 1969 68 og 1967 3 UFOLDET JULEARK 1969-68 OG 1967 23/6/2018 20:20 0
100,- DKK
8 juleark fra danmark 1970 73 foldet 1977 79 ufoldet 8 JULEARK FRA DANMARK 1970-73 FOLDET 1977-79 UFOLDET 23/6/2018 20:22 0
100,- DKK
komplet skalatryk ufoldet fra 1953 KOMPLET SKALATRYK UFOLDET FRA 1953 23/6/2018 20:28 0
100,- DKK
skalatryk fra 1978 utakket ufoldet SKALATRYK FRA 1978 UTAKKET UFOLDET 23/6/2018 20:32 0
100,- DKK
juleark frta hilleroed 1987 ufoldet JULEARK FRTA HILLERØD 1987 UFOLDET 23/6/2018 22:12 0
30,- DKK
julemaerke fra 1916 med manglene blaa farve ved fod JULEMÆRKE FRA 1916 MED MANGLENE BLÅ FARVE VED FOD 23/6/2018 22:50 0
35,- DKK
juleark fra danamrk 1982 med noget af et fejltryk ufoldet JULEARK FRA DANAMRK 1982 MED NOGET AF ET FEJLTRYK UFOLDET 24/6/2018 15:58 0
250,- DKK
stoere partif fdk fra danmark STØRE PARTIF FDK FRA DANMARK 24/6/2018 20:49 0
100,- DKK
perfins brev apm PERFINS BREV ( APM ) 24/6/2018 20:53 0
45,- DKK
paent stemplet planche med julemaerker fra 1904 2003 PÆNT STEMPLET PLANCHE MED JULEMÆRKER FRA 1904-2003 24/6/2018 20:53 0
75,- DKK
danmark saet afa nr 186 95 stemplet DANMARK SÆT AFA NR. 186-95 STEMPLET 24/6/2018 22:44 0
75,- DKK
danmark saet afa nr 186 95 DANMARK SÆT AFA NR. 186-95 24/6/2018 22:48 0
125,- DKK
danmark saet afa nr 169 74 DANMARK SÆT AFA NR. 169-74 24/6/2018 23:00 0
80,- DKK
dansk groenlandsk jul 1982 ufoldet DANSK-GRØNLANDSK JUL 1982 UFOLDET 25/6/2018 15:04 0
25,- DKK
juleark fra odder 1950 JULEARK FRA ODDER 1950 25/6/2018 17:08 0
65,- DKK
danmark 2 rbs blaa thiele afa 2b 1852 2791 Danmark 2 RBS blå Thiele AFA 2b 1852 (2791) 25/6/2018 17:32 0
1800,- DKK
stemplet juleark fra 1952 STEMPLET JULEARK FRA 1952 25/6/2018 18:30 0
125,- DKK
4 juleark fra sydslesvig1977 78 79 80 4 JULEARK FRA SYDSLESVIG1977-78-79-80 25/6/2018 19:36 0
35,- DKK
gammel dansk jul 1979 ufoldet GAMMEL DANSK JUL 1979 UFOLDET 25/6/2018 20:52 0
25,- DKK
dk lot postfrisk paalydende 1160 5 Dk, lot postfrisk, pålydende 1160,- (5) 25/6/2018 21:01 28
340,- DKK
juleark fra ebbltoft 1977 ufoldet JULEARK FRA EBBLTOFT 1977 UFOLDET 26/6/2018 13:46 0
30,- DKK
danmark afa nr 35 flot stemplet med streg i m daanmark DANMARK AFA NR 35 FLOT STEMPLET MED STREG I M DAANMARK 26/6/2018 17:36 0
500,- DKK
juleark fra 1953 utakket ufoldet JULEARK FRA 1953 UTAKKET UFOLDET 26/6/2018 18:32 0
75,- DKK
juleark fra 1953 59 overtyk JULEARK FRA 1953/59 OVERTYK 26/6/2018 18:34 1
80,- DKK
juleark fra aalborg 1988 ufoldet JULEARK FRA AALBORG 1988 UFOLDET 26/6/2018 20:24 0
30,- DKK
10 utakket juleark ufoldet 10 UTAKKET JULEARK UFOLDET 26/6/2018 21:00 0
145,- DKK
danmark samling godt besat fra 1930 93 stemplet fra doesbo DANMARK SAMLING GODT BESAT FRA 1930-93 STEMPLET FRA DØSBO 27/6/2018 11:54 0
650,- DKK
juleark fra sydslesvig 1973 ufoldet JULEARK FRA SYDSLESVIG 1973 UFOLDET 27/6/2018 20:15 0
35,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 |
.
Opdateret: 23/6/2018 04:11.