QXL.dkSøg19 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(19)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
platter fra alumina Platter fra Alumina 21/8/2019 21:13 0
20,- DKK
aluminia ALUMINIA 22/8/2019 21:19 0
50,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 23/8/2019 09:48
90,- DKK
aluminia stroeboesse h steensens margarine ALUMINIA STRØBØSSE - H.STEENSENS MARGARINE. 23/8/2019 14:20 0
40,- DKK
3 smaa platter sas 3 små platter SAS 25/8/2019 07:30 0
75,- DKK
1935 juleplatte aluminia lille 1935 Juleplatte Aluminia Lille 26/8/2019 07:00 0
950,- DKK
flot aluminia vase 450 114 h 13cm FLOT ALUMINIA VASE 450/114 H-13cm 26/8/2019 08:26 0
400,- DKK
1909 juleplatte aluminia lille 1909 Juleplatte Aluminia Lille 26/8/2019 08:30 0
300,- DKK
aluminia jule platte 1905 Aluminia jule platte 1905 26/8/2019 13:54 0
300,- DKK
ddpa platte 1936 DDPA PLATTE - 1936 26/8/2019 20:56 0
40,- DKK
ddpa platte 1937 DDPA PLATTE - 1937 26/8/2019 20:56 0
40,- DKK
d d p a platte 1931 D.D.P.A. PLATTE - 1931 26/8/2019 20:58 0
40,- DKK
ddpa platte 1935 DDPA PLATTE - 1935. 26/8/2019 20:58 0
40,- DKK
aluminia morgenfrue spisestel 66 dele ALUMINIA - MORGENFRUE - SPISESTEL 66 DELE 27/8/2019 12:36
700,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 28/8/2019 23:02 0
1400,- DKK
1921 juleplatte aluminia lille 1921 Juleplatte Aluminia Lille 29/8/2019 09:22 0
400,- DKK
flot vase jul 1916 FLOT VASE JUL 1916 29/8/2019 14:02 0
800,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 31/8/2019 13:54
1780,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 31/8/2019 20:48 0
220,- DKK

Viser: 1-19  af  19  linjer

1 |
Opdateret: 21/8/2019 17:41.