QXL.dkSøg25 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(25)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
aluminia morgenfrue spisestel 66 dele ALUMINIA - MORGENFRUE - SPISESTEL 66 DELE 23/4/2019 12:00
700,- DKK
1935 juleplatte aluminia lille 1935 Juleplatte Aluminia Lille 23/4/2019 14:22 0
950,- DKK
aluminia jule platte 1905 Aluminia jule platte 1905 23/4/2019 14:34 0
300,- DKK
aluminia bonboniere med en faun paa laaget sjaelden aluminia bonboniere med en faun på låget,sjælden 23/4/2019 15:18 0
985,- DKK
1909 juleplatte aluminia lille 1909 Juleplatte Aluminia Lille 24/4/2019 13:50 0
300,- DKK
flot aluminia vase 450 114 h 13cm FLOT ALUMINIA VASE 450/114 H-13cm 24/4/2019 13:56 0
400,- DKK
1930 juleplatte aluminia lille 1930 Juleplatte Aluminia Lille 24/4/2019 14:00 0
300,- DKK
aluminia jule platte 1904 Aluminia jule platte 1904 24/4/2019 14:00 0
300,- DKK
1933 juleplatte aluminia lille 1933 Juleplatte Aluminia Lille 24/4/2019 14:16 0
800,- DKK
flot vase jul 1916 FLOT VASE JUL 1916 24/4/2019 14:18 0
800,- DKK
1921 juleplatte aluminia lille 1921 Juleplatte Aluminia Lille 24/4/2019 17:12 0
400,- DKK
aflangt groent fad af maerket corinna fra aluminia Aflangt grønt fad af mærket Corinna fra Aluminia 24/4/2019 21:38
50,- DKK
kartoffelskaal groen af maerket corinna fra aluminia Kartoffelskål, grøn, af mærket Corinna fra Aluminia Sendes ikke 24/4/2019 21:46
95,- DKK
aluminia ALUMINIA 25/4/2019 20:43 0
50,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae10 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ10) 25/4/2019 21:34 0
230,- DKK
3 smaa platter sas 3 små platter SAS 26/4/2019 10:46 0
75,- DKK
lille skaal c j aggerbeck horsens LILLE SKÅL - C.J.AGGERBECK, HORSENS. 26/4/2019 21:24 0
60,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 27/4/2019 13:36
1780,- DKK
aluminia stroeboesse h steensens margarine ALUMINIA STRØBØSSE - H.STEENSENS MARGARINE. 29/4/2019 13:42 0
40,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 30/4/2019 04:39 0
40,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 3/5/2019 09:32
90,- DKK
d d p a platte 1931 D.D.P.A. PLATTE - 1931 5/5/2019 19:42 0
40,- DKK
ddpa platte 1935 DDPA PLATTE - 1935. 5/5/2019 19:42 0
40,- DKK
ddpa platte 1936 DDPA PLATTE - 1936 5/5/2019 19:44 0
40,- DKK
ddpa platte 1937 DDPA PLATTE - 1937 5/5/2019 19:44 0
40,- DKK

Viser: 1-25  af  25  linjer

1 |
Opdateret: 23/4/2019 06:05.