QXL.dkSøg14 søgeresultater
Kategorier
  • Aluminia(14)
Avanceret søgning
Gør et kup
Opret Søgeagent
1
Produkt Slut Bud Pris
marselis skaal Marselis skål 1/4/2020 17:39 0
125,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 3/4/2020 10:20
90,- DKK
aluminia ALUMINIA 3/4/2020 12:38 0
50,- DKK
aluminia boernehjaelpsfigurer hyrdinden og skorstensfejeren Aluminia børnehjælpsfigurer - Hyrdinden og skorstensfejeren 3/4/2020 13:22 0
850,- DKK
3 smaa platter sas 3 små platter SAS 4/4/2020 09:54 0
75,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 4/4/2020 13:26 0
40,- DKK
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 6/4/2020 13:02 0
80,- DKK
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 7/4/2020 09:56 0
1250,- DKK
solbjerg baeger vase Solbjerg bæger/vase 7/4/2020 11:28
275,- DKK
4 platter fra ddpa 4 PLATTER FRA DDPA. 8/4/2020 18:26 0
100,- DKK
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 10/4/2020 21:02 0
195,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 11/4/2020 14:26
1780,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 12/4/2020 15:44 0
40,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 12/4/2020 16:06 0
195,- DKK

Viser: 1-14  af  14  linjer

1 |
Opdateret: 31/3/2020 17:57.